З’явилися супутникові знімки, які зафіксували наслідки ударів по російській логістиці та нафтових об’єктах у Криму. Про це повідомляє “Край” з посиланням на «Радіо Свобода».
«Знімки компанії Vantor з 12 по 22 червня публікують «Схеми». На них можна побачити руйнування на ключових логістичних маршрутах, які використовують для постачання російських військ в Криму, та пожежі на нафтових об’єктах. На знімках Керченського мосту – робота машин із димовими генераторами, які намагалися замаскувати частини мосту», – йдеться у повідомленні.
На супутникових знімках зафіксовані:
- Пожежа на нафтобазі у Керчі, 20 червня 2026 року.
- Дим від пожежі на нафтобазі в Керчі та робота димових генераторів на Керченському мосту, 22 червня 2026 року.
- Димові генератори на Керченському мосту, 22 червня 2026 року.
- Пошкоджений Генічеський міст та нові альтернативні переправи поруч з ним, Херсонська область, 21 червня 2026 року.
- Пошкоджений пункт пропуску «Джанкой» в селі Передмістне, Крим, 17 червня 2026 року.
- Наслідки ураження мосту через Північнокримський канал у селі Ставки, Херсонська область 20 червня 2026 року.
- Руйнування на Чонгарському мосту, Крим, 12 червня 2026 року.
- Пожежа на нафтобазі в порту Кавказ, Росія, 21 червня 2026 року.
Нагадаємо, у ніч проти 24 червня в окупованому Криму сталася масштабна аварія в енергосистемі після атаки безпілотників. Унаслідок пошкодження енергетичної інфраструктури без електропостачання залишилися Севастополь, Сімферополь, Ялта, Алушта та низка районів півострова.
Варто зазначити, що останніми днями в окупованому Криму фіксуються перебої з електропостачанням, дефіцит пального та проблеми з логістикою. На півострові запроваджували графіки відключення світла, а окупаційна влада повідомляла про обмеження в роботі транспорту та соціальних закладів.
Сили оборони України завдали серії ударів по військових, паливних та логістичних об’єктах окупантів. Зокрема повідомлялося про ураження інфраструктури в районі Керчі, Феодосії та Севастополя, а також знищення мосту через Північнокримський канал, який використовувався для забезпечення російських військ.
На тлі цих подій у Криму зростають побоювання щодо подальшої ізоляції півострова. Російська влада визнає проблеми з постачанням пального та електроенергії, а російські пропагандисти вже почали обговорювати сценарії можливої втрати контролю над логістичними маршрутами до окупованого Криму.






