“Маємо перемогти імперію”: Якби не дурний Путін, не було б розмов про приєднання України до ЄС, – сейм Литви

"Маємо перемогти імперію": Якби не дурний Путін, не було б розмов про приєднання України до ЄС, - сейм Литви

Росія поступово втрачає свої позиції, а її економіка вже відчуває наслідки міжнародного тиску. Водночас союзники України наголошують на необхідності посилення санкцій і продовження підтримки Києва, аби остаточно послабити російський режим, передають “Край”.

Про це сказав голова UNITED4UKRAINE, заступник голови Комітету закордонних справ сейму Литви Жигімантас Павіліоніс в ефірі проєкту “Український фокус. Ранок” на Slawa.TV та “Еспресо”.

“Чим більше РФ провокує та атакує, тим більше вона консолідує наше суспільство. Якби не дурний Путін, ми б не почали говорити про приєднання України, ми б не почали переозброюватися, як ніколи раніше. Єдине, над чим ми ще маємо попрацювати, – це Вашингтон”, – зауважив Павіліоніс.

Він також заявив, що не вірить у масштабні військові атаки РФ на європейські країни. За його словами, Росія вже поступово втрачає свої позиції. Водночас він зауважив, що РФ зберігає здатність до інших форм агресії – зокрема, вбивств людей, використання дронів та отруєнь політиків, що, за його словами, є відомими й усвідомленими ризиками.

“Ми маємо перемогти російську імперію, щоб задихнувся Путін у цій владі, щоб він витяг кисень з економіки своєї країни. Ми бачимо, що економіка РФ уже задихається.

Тож, давайте тиснути далі та переконувати американців, що вони мають це робити, щоб виконували ті санкції, які знищать РФ, щоб вони надавали американську зброю. Тому давайте працювати над Америкою”, – резюмував Павіліоніс.